2014: підсумки змарнованого часу

Я вже писав про призупинення політичної діяльності й спілкування в інтернеті. З останнім не вийшло на 100% і це лише додало проблем. Наприкінці цього гівняного року я мушу визнати свій повний провал у абсолютно всіх сферах. Те, що 365 дів тому здавалося початком найкращих часів у житті стало повільною смертю всіх моїх планів і мрій. Відчайдушні спроби підтримати життя у них і в собі нічого не дали. Це просто змарнований час.
Що ж тепер? Напевно, слід розпрощатися з усіма проектами і ставати середньостатистичним обивателем.
Партія Контреліта не змогла народитися ні восени 2013, ні на весні 2014… У мене нема грошей на старт і 10 тис.підписів теж нема. Навіть 1000, навіть 100. Якщо колись вона і буде, то доведеться все починати з початку.
Василь Симоненко теж в прольоті. Хоча там такі «добрі» читачі, що вони сильно не засмутяться припиненню підтримки сторінок і зникнення сайту у кінці січня. Їм же ж важко підняти свою сраку й за пару секунд допомогти мені. Хай працює, лошара, а ми подивимось. Правда? Додивились.
Live Today… Не може писати про саморозвиток і всякі позитивні речі людина, що у повній дупі. Як вже є…
SelfEd – така хороша ідея, але 99,9%, що після запуску її б ніхто не помітив. Я ж не тусуюсь в потрібних колах. От якийсь Вася Пупкін з сайтом про види какашок точно б був у ТСН та інших ЗМІ.
Великі перспективи були б і в Суб’єкту… Але видання одного автора це не дуже круто. А де інші, спитаєте? Все просто – їм похуй! Та й куди мені до продажних журналістів. Я зовсім не вписуюся у їх гнилу банду цинічних і ницих сраколизів.
Інші сайти цікаві… Їх дуже багато і то мала б бути альтернатива російськомовним аналогам. Але я й тут надто правильний, щоб розкрутити їх як слід. Чергове марнування часу на те, чого й так вистачає.
Мабуть, і блог не слід вести. Я б міг писати статті, але кому є діло до моєї думки? Всім похуй №2! Більшість людей навіть не дивитиметься в мій бік. І чхали вони на мою освіту, знання, попередні думки, що справдилися ітд.. Для них я ніхто. Хоча ні. Багато цього року дізнався про себе: робота на спецслужб, провокатор, троль, бидло, невихований, мажор, мент… взагалі, нікчема, що нічого не тямить. Звичайно, куди ж мені до вас, охуєнних ковбасоїдів. А інколи я навіть втілення всього зла. Що там всякі Путіни у порівнянні. Навіть єврейський казковий персонаж Диявол, напевно, аплодує стоячи мені. Найцікавіше, що при владі й в інших високих позиціях безліч виродків, але ніхто їх сильно не критикує і їм не треба пояснювати ледь не кожну свою дію аби тупориле стадо зрозуміло логіку. Стадо любить їх попри все, а я ж небезпечний. Я загроза їхній системі, звичному способу життя й говорю те, що їм так не хочеться чути. Логічно, що вони не просто не хочуть мене підтримувати, але й готові накинутися при першій нагоді. Що ж, схоже, що їм вдалося перемогти. Може це й правильно – навіщо стримувати гниття суспільства? Хай воно далі деградує і вироджується поки саме себе не вб’є. Я наївно вірив, що є потенціал і маленька частка людей зможе все змінити. Але їм теж похуй(№3). Не знаю як де, а в нашій країні це у крові людей. Все хороше робиться тільки для показухи. Справді, все і не сперечайтесь. А я от, наївний, хотів і робив багато речей просто так. Думав, що вдасться організувати таку схему існування, яка б дозволяла забезпечувати всі суспільно корисні проекти і не померти з голоду. Знаю, лох. За цілий рік жоден з них не приніс мені реально ні копійки. Навпаки, я змушений довго витрачати останні гроші поки всіляке диванне чмо мені дорікає у вигаданих речах. Я вже мовчу про особисті проблеми. Але кого то цікавить? Хто взагалі це читатиме? А якщо й прочитає, то не зрозуміє і приєднається до масового клубу тих, хто мене ненавидить чи зневажає. Очевидно, голосувати за мене не буде кому навіть якщо вдасться десь вилізти. Ну й добре – страх за репутацію не дозволяє бути справжнім. Кому що важливіше.
Ніби все. Думаєте я б’ю на жалість? Та мені насрати на ваші думки! Я не маю жодної причини поважати більшість людей. Не дарма мені часто дорікають, що я говорю про них, ніби не є людиною. Вибачте, але якраз я людина. А хто ви я не знаю. Та не засмучуйтеся – є багато тих, хто дбайливо вилизуватиме вам сраки. Їх ви поважаєте, за них голосуєте, їхню діяльність підтримуєте. А мені пора жити реаліями. Просто вирішив повідомити, що звільняюся з посади наївного ідіота, що пахає на суспільство задарма.