Про НЕЇ треба забути

джерело:anekdot.ru
джерело:anekdot.ru

Євродепутат Я. Саріуш-Вольський заявляє ультиматум (чому Україна має терпіти якісь ультиматуми і накази бутафорної структури, до котрої не має відношення?) – кілька днів на звільнення Тимошенко або асоціації не буде. Хочеться пану Яцеку передати теплі вітання і спитати від коли це брехливих і непокірних злочинців можна звільняти? Помилування ще треба заслужити. Вона хоч один день працювала у тюрмі як інші в’язні? Мабуть, у той час дивилася серіали по своєму плазмовому телевізору лежачи на ліжку з ортопедичним матрацом та закусуючи їжею з ресторану… Загадкова хвороба, у яку ніхто не вірить теж явно не є такою заслугою. Та й не існує законодавчого врегулювання вивозу в’язнів за кордон. Але у нас все стандартно – спершу зробимо, а далі будемо думати як би підрихтувати закони… Взагалі, багатьом людям не зрозуміло чим та хитра блондинка краще за інших 115 тисяч українських в’язнів? Бо вона прем’єром була і вважає себе лідером псевдоопозиції? Де ж тоді рівність, демократія і справедливість? Виходить, що європейські цінності не такі вже й далекі від наших: під обраних людей можна змінити закони, знайти відмазки…
Наскільки хворим має бути суспільство, щоб змінювати закони під злочинця? Я вже мовчу про лікування за кордоном, що є фантастичним явищем для інших в’язнів. Хоча її хвороба теж така – фантастична. Багатенька леді Ю не звикла до жорстких умов, хай якою «залізною» вона з себе вдавала. Ми обурюємося елітним умовам ув’язнення вбивці Брейвіка, але у себе робимо аналогічне для ідола зазомбованих українців. У нашій країні чудес можливо все, і минуле сучасного президента тому доказ. З іншого боку, природно, що суспільство, котре фанатіє від шансону і живе по поняттям, підтримує зеків. Вони для нього є авторитетами або, як мінімум, нормальним явищем.
Ось і маємо кожен день: Тимошенко хвора і хоче лікуватися в Німеччині; Тимошенко не прийшла на засідання суду; депутати і єврокомісари стурбовані здоров’ям Тимошенко; наглядачі знімають на відео Тимошенко; депутати збирають підписи за амністію Тимошенко… Завжди знайдеться якась безглузда, нікому не цікава інформація, де згадають її. Може досить? Хто вона в біса така, щоб стільки трястися над нею? Це ж типовий український політик – маніпулятор, популіст, з манією величі та без моралі і принципів. Вона роками нагло обманювала народ і продовжує це успішно робити. Коротка пам’ять народу загубила згадки про широкі коаліції з ПР, закони про двомовність, дружбу з Путіним, жахливо невигідні газові контракти та багато іншого. Потрапивши на смітник історії вона продовжує нав’язливо смердіти у сучасності. Це політичне зомбі вперто хоче знову повернутися у велику політику, але чи хочуть цього українці?

Іван Лендєл

2 thoughts on “Про НЕЇ треба забути”

  1. Вже два роки говорю про те, що панну Тимошенкову готюють на президента, але плєбс не бере до уваги таку думку! та й те що її посадили, це велика гра світової влади: аби зробити з неї мученицю. У нас таких люблять, й ведуть до влади, а те, що вона залізла до гаманця кожного укра, ВОНА сидить, а гроші капають на банківські рахунки)), то їх не “колише”. Цей же ж плєбс і заплатить за її лікування, замість того, аби дбати про майдутнє власних дітей. Яке, ВОНА так само нищила, панікою під час так званного свинячого грипу, та “терафлю”, вакцинацією, що вбивала у дітей репродуктивну систему, розвіяним наді Львовом білим порошком, після якого хворіло майже все місто, й таке інше… я вже не кажу про те, яку морально-сімейну шкоду вона нанесла українській сімьї, пинаючи честь і гідність свого чоловіка! Це злодійка славянського народу. але й це важко зрозуміти пересічному громадянину, що тільки й має мізків на пожрать без міри, й посрать без пам,яті! То ж чекаємо жіночого месію для Укри!!!

    1. Думаєте, месія потрібен? Це дуже погано, коли народ сподівається на диво, доброго дядечка чи тітоньку, які прийдуть і вирішать за нас всі наші проблеми. Навіть справді особливі люди, котрі це можуть зробити, не будуть всіма позитивно сприйняті.

Comments are closed.