Про НЕЇ треба забути

Home  >>  Статті  >>  Про НЕЇ треба забути

Про НЕЇ треба забути

12
Жов,2013

2
джерело:anekdot.ru

джерело:anekdot.ru

Євродепутат Я. Саріуш-Вольський заявляє ультиматум (чому Україна має терпіти якісь ультиматуми і накази бутафорної структури, до котрої не має відношення?) – кілька днів на звільнення Тимошенко або асоціації не буде. Хочеться пану Яцеку передати теплі вітання і спитати від коли це брехливих і непокірних злочинців можна звільняти? Помилування ще треба заслужити. Вона хоч один день працювала у тюрмі як інші в’язні? Мабуть, у той час дивилася серіали по своєму плазмовому телевізору лежачи на ліжку з ортопедичним матрацом та закусуючи їжею з ресторану… Загадкова хвороба, у яку ніхто не вірить теж явно не є такою заслугою. Та й не існує законодавчого врегулювання вивозу в’язнів за кордон. Але у нас все стандартно – спершу зробимо, а далі будемо думати як би підрихтувати закони… Взагалі, багатьом людям не зрозуміло чим та хитра блондинка краще за інших 115 тисяч українських в’язнів? Бо вона прем’єром була і вважає себе лідером псевдоопозиції? Де ж тоді рівність, демократія і справедливість? Виходить, що європейські цінності не такі вже й далекі від наших: під обраних людей можна змінити закони, знайти відмазки…
Наскільки хворим має бути суспільство, щоб змінювати закони під злочинця? Я вже мовчу про лікування за кордоном, що є фантастичним явищем для інших в’язнів. Хоча її хвороба теж така – фантастична. Багатенька леді Ю не звикла до жорстких умов, хай якою «залізною» вона з себе вдавала. Ми обурюємося елітним умовам ув’язнення вбивці Брейвіка, але у себе робимо аналогічне для ідола зазомбованих українців. У нашій країні чудес можливо все, і минуле сучасного президента тому доказ. З іншого боку, природно, що суспільство, котре фанатіє від шансону і живе по поняттям, підтримує зеків. Вони для нього є авторитетами або, як мінімум, нормальним явищем.
Ось і маємо кожен день: Тимошенко хвора і хоче лікуватися в Німеччині; Тимошенко не прийшла на засідання суду; депутати і єврокомісари стурбовані здоров’ям Тимошенко; наглядачі знімають на відео Тимошенко; депутати збирають підписи за амністію Тимошенко… Завжди знайдеться якась безглузда, нікому не цікава інформація, де згадають її. Може досить? Хто вона в біса така, щоб стільки трястися над нею? Це ж типовий український політик – маніпулятор, популіст, з манією величі та без моралі і принципів. Вона роками нагло обманювала народ і продовжує це успішно робити. Коротка пам’ять народу загубила згадки про широкі коаліції з ПР, закони про двомовність, дружбу з Путіним, жахливо невигідні газові контракти та багато іншого. Потрапивши на смітник історії вона продовжує нав’язливо смердіти у сучасності. Це політичне зомбі вперто хоче знову повернутися у велику політику, але чи хочуть цього українці?

Іван Лендєл

Posted by | View Post | View Group

2 Comments so far:

  1. Леди Ягуся сказав:

    Вже два роки говорю про те, що панну Тимошенкову готюють на президента, але плєбс не бере до уваги таку думку! та й те що її посадили, це велика гра світової влади: аби зробити з неї мученицю. У нас таких люблять, й ведуть до влади, а те, що вона залізла до гаманця кожного укра, ВОНА сидить, а гроші капають на банківські рахунки)), то їх не “колише”. Цей же ж плєбс і заплатить за її лікування, замість того, аби дбати про майдутнє власних дітей. Яке, ВОНА так само нищила, панікою під час так званного свинячого грипу, та “терафлю”, вакцинацією, що вбивала у дітей репродуктивну систему, розвіяним наді Львовом білим порошком, після якого хворіло майже все місто, й таке інше… я вже не кажу про те, яку морально-сімейну шкоду вона нанесла українській сімьї, пинаючи честь і гідність свого чоловіка! Це злодійка славянського народу. але й це важко зрозуміти пересічному громадянину, що тільки й має мізків на пожрать без міри, й посрать без пам,яті! То ж чекаємо жіночого месію для Укри!!!

    • admin сказав:

      Думаєте, месія потрібен? Це дуже погано, коли народ сподівається на диво, доброго дядечка чи тітоньку, які прийдуть і вирішать за нас всі наші проблеми. Навіть справді особливі люди, котрі це можуть зробити, не будуть всіма позитивно сприйняті.

Follow
Get every new post delivered to your inbox
Join millions of other followers
Powered By WPFruits.com